Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Autori

Eva-Maria Kraskeová

Eva-Maria Kraskeová
Dr. med. Eva-Maria Kraskeová je lekárka a špecializuje sa na medicínu všeobecnú, prírodnú, paliatívnu, ako aj na homeopatiu.
 
Študovala humánnu medicínu na Technickej univerzite v Mníchove, kde zložila štátne skúšky a bola promovaná. Ako odborníčka na prírodné liečiteľstvo sa vzdelávala vo Freudenstadte a v Hannoveri. Po skúškach zo všeobecného lekárstva a po absolvovaní nadstavby zameranej na prírodné liečiteľstvo si otvorila vlastnú prax pre oblasť Hannoveru a okolia.
Uplatňuje podľa možnosti prírodnoliečiteľské postupy, ktoré podľa potreby pri diagnostike dopĺňa oficiálnou „školskou medicínou“, čiže praktizuje takzvanú integratívnu medicínu.
Ťažiskami jej práce sú homeopatia, biochémia, prečisťovacia črevná liečba, alergológia, ako aj liečba diétami a úpravou životosprávy.
 
Kniha Acidobázická rovnováha vyšla už vo viacerých jazykoch. Okrem toho vydala vo vydavateľstve GU príručku Acidobáza pre telo i dušu.
 
« späť na prehľad autorov
Eva-Maria Kraskeová
Acidobázická rovnováha
Zľava: 30% Cena (€):
10,90 7,63
ks