Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Užite si túto sobotu s nami!

07. 05. 2014 |

NOXI na najväčšej oslave Dňa matiek na Slovensku

Už jedenásty rok vám materské a rodinné centrá dobrovoľnícky pripravia najväčšiu oslavu Dňa matiek – určite príďte v sobotu 10.5. do areálu hier Štrkovec (bratislavská časť Ružinov). Od 15:00 do 18:00 tam bude kopec zábavy pre rodičov i detičky, ale najmä pre mamičky. A čakajte prekvapenia aj od nášho vydavateľstva NOXI!

Rezervujte si sobotu pre seba a svoju rodinu. Bude to stáť naozaj za to.
Môžete prejsť symbolickú míľu (1609 metrov) a popri tom sa zabaviť, osláviť sviatok všetkých mám, a tým zároveň podporíte dobrovoľnícku prácu žien v materských a rodinných centrách. Viac sa dozviete na stránkach Únie materských centier

My z NOXI tam rozhodne budeme. Nájdete nás na Štrkovci od tretej do šiestej popoludní. Budete si tam môcť kúpiť naše mamičkovské knihy so zľavou 10% a k tomu dostanete aj darček. Každý kto si u nás kúpi knižku, dostane pre svoje dieťa darček – úžasné zvieratko, ktoré si váš drobec rýchlo obľúbi. Má to tiež výhodu – načas umlčíte prosby o živého psíka, mačičku, morské prasiatko či papagájaJ

A výber je naozaj skvelý – budú tam veľké hity ako Spoveď šialenej matky a novinka Byť matkou (nie) je prirodzené. Tiež Šťastná matka, Otrasná matka, ale aj Bábätko alebo manžel? a mnohé ďalšie. No a zvieratká budú tiež stáť za to, pozrite si ich:

    
    

A to nie je všetko!
Ak nám necháte svoju e-mailovú adresu, dostanete ešte jedno zvieratko ako bonusový darček a na zadaný e-mail vám pošleme zľavový kupón: v hodnote 3€ pri nákupe nad 20€ alebo 6€ k nákupu nad 40€ v e-shope www.domace.sk, kde nájdete tisíce potrieb a doplnkov do domácnosti za super ceny.

Kuchynské, kúpeľňové aj bytové doplnky a drobnosti, vecičky do záhrady a dielne, potreby na upratovanie...ponuka je veľmi široká a pestrá. Pozrite si ju na www.domace.sk.

 

Míľa pre mamu je kultúrno-zábavné popoludnie pre celé rodiny organizované v Bratislave Úniou materských centier a v ostatných mestách Slovenska ho organizujú materské a rodinné centrá. Podujatie sa teší veľkému úspechu v mnohých mestách a obciach Slovenska a koná sa tradične v predvečer Dňa matiek ako najväčšia oslava dňa matiek na Slovensku, pod záštitou primátorov a starostov.

Každoročne sa do kampane prihlasuje stále väčšie množstvo materských a rodinných centier. Tento rok sú na celoslovenskom plagáte vymenovaní organizátori, ktorých je rekordný počet - 70!  A to na 61 miestach Slovenska.

Míľu pre mamu podporujú aj známe tváre - pozrite si VIDEÁ.

Tešíme sa a veríme, že tento rok sa nám podarí prekonať aj rekordnú návštevnosť z roku 2011, kedy prišlo na podujatie Míľa pre mamu takmer 20.000 ľudí a svojou registráciou podporili nielen mamičky dobrovoľníčky v materských a rodinných centrách, ale vzdali úctu aj všetkým mamám.

Tohtoročnou novinkou je maskot - míľové slniečko, ktorý odštartovalo v apríli 2014 celoslovenskú charitatívnu zbierku "Ďakujem, že si mama", venovanú na pomoc materským a rodinným centrám Slovenska. Táto zmysluplná zbierka vyvrcholí práve na Míli pre mamu.

Pridajte sa k Míli pre mamu aj na Facebooku.

Takže príďte, už teraz sa na vás tešíme.
vaše NOXI.sk