Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

2 nové knihy o gumičkovaní!

10. 11. 2014 |

Inšpirujte sa v nových knihách o gumičkovaní

Zdá sa, že sme naozaj všetci podľahli gumičkovaniu:-)
Prvá kniha v slovenčine Gumičkovanie má veľký úspech a tak sme sa rozhodli pridať ďalšie dve knižky, v ktorých nájdete množstvo zaujímavých a originálnych nápadov.
 
12 senzačných návrhov na náramky, náhrdelníky a iné doplnky bez krosienok
Bez krosienok je gumičkovanie zábavnejšie!
S našou knihou Gumičkovanie s háčikom zistíte, že krosienka nepotrebujete. Mladučká a geniálna autorka tejto knihy Elizabeth M. Kollmar spolu so svojimi technikami prináša úplne novú úroveň gumičkovania. Táto kniha vám ukáže ako si z gumičiek vytvoriť skvelé náramky a šperky – a to bez krosienok! Na ich vytvorenie potrebujete len obojstranný háčik. 
Elizabeth vám zrozumiteľne a názorne vysvetlí návody ku každému motívu. Návody sú dopĺňané schémami a skratkami, ktoré si ihneď osvojíte. Jej jednoduché metódy háčkovania vám umožnia spraviť si náramky také dlhé, ako potrebujete. Naučte sa ako rozšíriť možnosti gumičkovania pridávaním zaujímavých korálikov, ozdôb, či gombíkov. Gumičkovanie s háčikom prináša hodiny nekonečnej kreatívnej zábavy! 
 
Vo vnútri nájdete: 
- návod ako vytvoriť náramky bez krosienok
- inovatívne techniky a skvelé nové motívy
- jasné ilustračné fotky & zrozumiteľné schémy
- 12 skvelých motívov s množstvami farebných variácií
- hodiny kreatívnej zábavy
 
Táto kniha využíva jedinečnú metódu gumičkovania, ale nebojte sa – je to veľmi ľahké! Práve tu sa dozviete všetko, čo musíte vedieť, aby ste to zvládli!
Inštrukcie a schémy vám ukážu ako vyrobiť rozličné motívy, ktoré môžete opakovať pri vytváraní rôznych náramkov a náhrdelníkov. Všetky motívy majú rovnakú štruktúru, aby ste ich bez problémov pochopili: 
* Úroveň náročnosti
* Rozmery
* Zoznam materiálov: Čo budem potrebovať?
* Inštrukcie: Ako rozumieť skratkám
* Schémy
 
  
 
Vyrobte si úžasné náramky, náhrdelníky, prstene, opasky a iné šperky z gumičiek.
Natiahnite hranice módy
Ste pripravení na najúžasnejšie a najzábavnejšie doplnky svojho života? Tak sa ponorte do našej knihy Gumičkovanie na krosienkach, jedinečného sprievodcu pri tvorení úžasných a originálnych vecí pre všetky cool deti! Len s pár jednoduchými nástrojmi a zrozumiteľnými návodmi si za chvíľku môžete vytvoriť pestrofarebné a super štýlové náramky, náhrdelníky, náušnice, opasky a iné doplnky.
 
Vo vnútri nájdete:
- šikovné finty, triky a inštrukcie krok za krokom
- jasné návody na gumičkovanie
- náramky, náhrdelníky, prstienky a ďalšie
- farebné variácie, ktoré pristanú každému
 
Ste pripravení na najúžasnejšie a najzábavnejšie doplnky svojho života?
Tak sa ponorte do našej knihy Gumičkovanie na krosienkach, jedinečného sprievodcu pri tvorení úžasných a originálnych vecí pre všetky „cool“ deti! Len s pár jednoduchými nástrojmi a zrozumiteľnými návodmi si za pár minút vytvoríte pestrofarebné a super štýlové náramky, náhrdelníky, náušnice, opasky a iné doplnky. Zažiarte v ružovej s Hore-dolu náramkom (strana 26), ohúrte pri bazéne s Ozdobami na nohy (strana 44) a do nákupných centier noste nové Náramky - rybie chvosty (strana 20). Vyrobte si množstvo skvelých vecí! Potrebujete len háčik (stačí aj na háčkovanie), malé gumičky vašich obľúbených farieb, koncovky a krosienka (Raibow Loom™,  Cra-Z-Loom™ alebo FunLOOM™), aby ste to pospájali. Takže, na čo čakáte? Poďme gumičkovať!
 
Knihy Gumičkovanie s háčikom a Gumičkovanie na krosnienkach vyšli 30.10.2014 vo vydavateľstve NOXI.