Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

John Perry: Umenie prokrastinácie

Pre lepší život > Umenie prokrastinácie
John Perry: Umenie prokrastinácie
Vypredané
Prokrastinácia je nový trend, ktorý si vo svete získal obrovskú popularitu a konečne prenikol aj na Slovensko.
Možno sa vám to bude zdať paradoxné, ale funguje to: množstvo vecí môžete vybaviť tým, že ich odložíte. Umenie prokrastinácie je úžasný spôsob, ako sa vyhnúť práci a nemať pri tom výčitky svedomia.
 
John Perry napísal zábavného sprievodcu efektívnym zaháľaním, otáľaním a ničnerobením. Lebo priznajme si to – často radšej odkladáme dôležité veci a termíny, lebo sa nám do nich práve nechce a zabíjame čas surfovaním po nete, smskovaním alebo si proste ideme dať cigaretku s kávičkou.

A presne toto je prokrastinácia. Necíťte sa teda previnilo, ale využite ju na efektívnejšie plnenie termínov a povinností vďaka novinke Umenie prokrastinácie. Veď už Mark Twain povedal: „Nikdy neodkladaj na zajtra, čo môžeš urobiť pozajtra.“
Ste prokrastinátor?
Odpovedzte si na nasledujúce otázky:

1.    Ak dostanete od svojho šéfa termín odovzdania práce, prikývnete, pričom dopredu viete, že to určite neodovzdáte načas?

2.    Termín odovzdania sa blíži, vy ste ani nezačali, zato ste však stihli umyť okná, vymaľovať kuchyňu, vyčistiť interiér svojho auta či vypracovať daňové priznanie susedovi?

3.    A máte preto obrovské výčitky svedomia?

4.    Váš partner vám vyčíta, že zakaždým meškáte a nazýva vás šuchtavým?

5.    Odpovedali ste na predchádzajúce otázky ,,áno“ a ospravedlňujete sa tým, že ste len perfekcionista?

Ak ste aspoň na jednu z predchádzajúcich otázok odpovedali kladne, blahoželáme, ste prokrastinátor a táto kniha je venovaná vám.
Počet strán: 96
Rozmer: 120×165 mm
ISBN:9788081111860