Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Richard Webster: Všetko o aure

Pre dušu > Ezoterika > Všetko o aure
Richard Webster: Všetko o aure
zľava 50%
(ušetríte 5,95 €)
5,95 €
s DPH
ks
Už ste niekedy túžili u niekoho zistiť, akú má náladu, skutočnú povahu či aký je jeho zdravotný stav? Aj vy sa môžete ľahko naučiť rozumieť a liečiť auru – farebné prstence energie, ktoré vyžarujú z duše každej bytosti. Vďaka týmto poznatkom získate silný nástroj na dosiahnutie cieľov, zlepšenie svojho zdravia a tiež na pomoc druhým.
 
Richard Webster vám v knihe Všetko o aure ponúka podrobný návod na to, ako pracovať s aurou. Prostredníctvom meditácie a nápaditých cvikov sa naučíte napojiť na svoj telesný systém čakier a získate jednoduché návody, ako:
•    čistiť a harmonizovať svoje čakry pomocou nerastov a kyvadiel
•    rozpoznávať symptómy choroby a uzdraviť sa
•    chrániť svoju auru pred psychickým útokom
•    pochopiť aury svojich domácich miláčikov a zbaviť ich zlých návykov
 
Táto kniha vás naučí, ako vnímať a rozumieť aure. Objavíte, ako využiť auru, aby ste nadobudli dobré zdravie, neochvejnú vieru a úspech v každej sfére života.
 
Objavíte úžasný systém čakier, ktoré nabíjajú celú vašu bytosť. Naučíte sa, ako sprostredkovať interpretácie aury iným. A tiež sa naučíte, ako využiť vaše poznanie aury, aby ste pomohli sebe aj iným.
 
Aura odkrýva charakter osoby, mentálny a emočný stav, zdravie, vitalitu a životné osudy. Aura zreteľne odhaľuje utkvelé myšlienky a city.
Ak človek zmení svoje dlho pretrvávajúce myšlienky a city, aura sa tiež zmení, aby to reflektovala.
Ľudia, ktorí dokážu prečítať auru, vedia presne povedať, aké sú vaše životné pocity v danom momente, lebo to jasne ukazuje aura.
Počet strán: 220
Rozmer: 125x200
ISBN:978-80-8111-152-5