Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Brian L. Weiss: Životy minulé a budúce

Pre dušu > Ezoterika > Životy minulé a budúce
Brian L. Weiss: Životy minulé a budúce
zľava 50%
(ušetríte 6,95 €)
6,95 €
s DPH
ks
,,Zabudnite na minulosť. Tá je preč. Poučte sa z nej a nechajte ju tak,“ radí Weiss, ktorý prostredníctvom hypnózy sprevádza svojich pacientov minulými životmi. Teraz opäť prekračuje hranice a necháva pacientov prejsť až do ďalekej budúcnosti, aby si zlepšili svoj život duševne i fyzicky.

„ Ľudia sa neustále menia a rozvíjajú. Nelipnite na negatívnom obraze  osoby, ktorú poznáte z minulého života,“ pokračuje B.Weiss, autor bestselleru Učňovské životy duše. Vo svojej najnovšej knihe Životy minulé a budúce predstavuje nový spôsob terapie – nahliadnutie do budúcich životov.

Opisuje zážitky ľudí počas ich putovania do minulých i budúcich životov, a to, ako ich toto poznanie ovplyvnilo. Okrem hlbokých osobných príbehov vás pohltia aj fascinujúce opisy vzdialenej budúcnosti našej planéty a jej obyvateľov – čoraz prepojenejších nesmrteľných duší.

 
Životy minulé a budúce je prelomová kniha, ktorá zaručene osloví tých, ktorí bojujú za lepšiu budúcnosť. Doktora Weissa si  pred časom prizvala do svojej šou aj samotná Oprah Winfrey, s ktorou hovoril o regresnej terapii, minulých životoch či liečení fóbií. ,,Ak sa spoliehate na rady iných ľudí, môžete urobiť veľmi veľa chýb. Vaše srdce vie najlepšie, čo potrebujete,“ myslí si lekár, ktorý dnes organizuje semináre, školenia a kurzy po celom svete.

Citáty doktora Weissa:
,,Všetko je o láske. S láskou prichádza porozumenie. A s porozumením prichádza trpezlivosť.“

,,Šťastie prichádza zvnútra. Nie je závislé od vonkajších okolností alebo od iných ľudí. Stávate sa veľmi zraniteľnými, ak vaše šťastie a spokojnosť závisia od iných ľudí. Nedávajte nikomu takú moc.“

„Bez trpezlivosti nikdy nedosiahnete vnútorný pokoj. Múdrosť potrebuje trpezlivosť. Duchovný rast závisí od schopnosti vyčkávať.“

 
Počet strán: 288
Rozmer: 125 × 200 mm
ISBN:9788081111242