Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Alexandra Potterová: Hľadám Rómea

Beletria > Romány > Hľadám Rómea
Alexandra Potterová: Hľadám Rómea
zľava 30%
(ušetríte 3,57 €)
8,33 €
s DPH
ks
Aká najhoršia vec sa vám môže prihodiť na Deň svätého Valentína?
Že na vás zabudne váš priateľ?
Že musíte stráviť večer sama?
Alebo že vás celú ošpliecha nejaký magor na športovom aute?

Hľadám Rómea rozpráva príbeh o Juliet, ktorej sa práve na Valentína prihodia všetky tri veci naraz. Má pocit, že jej ľúbostný život už ani nemôže byť horší. Pravda je však taká, že práve začína byť oveľa komplikovanejší...
 
Ukáže sa totiž, že šofér športového auta je jej rival z konkurenčnej reklamnej agentúry. Vie, že by sa mala držať bokom, ale nie je to také jednoduché. Sykes je atraktívny, sexy a šarmantný. A keď ju pozve na víkend do Verony – dejiska najznámejšej Shakespearovej tragédie – začína Juliet veriť, že našla konečne svojho Rómea..
 
Ale stojí za to, aby riskovala absolútne všetko? Sú si naozaj súdení? Alebo má skutočného Rómea rovno pod nosom?

 
„Oveľa lepšie ako priemerné chic lit,“ rozplývajú sa čitatelia na Amazone.

,,Chutné, pohodové čítanie. Ľahké a dojímavé – ako správny román pre ženy.“

- News of the world

,,Fantasticky vtipné.“

- Elle
 
Alexandra Potterová (1970) sa narodila v Bradforde vo Veľkej Británii. Žila v Austrálii a v USA, pracovala ako prispievateľka a redaktorka britských ženských časopisov. Teraz žije v Los Angeles a venuje sa iba písaniu. Napísala romány What’s New, Pussycat?, You’re the One That I Don’t Want, Do You Come Here Often?, Who’s That Girl?, Me and Mr. Darcy, Be Careful What You Wish For, Do You Come Here Often?, Calling Romeo, Going La La a Don‘t You Forget About Me.
 
Jej vtipné romantické príbehy (na niektoré už predala filmové práva) miestami pripomínajú romány Betty MacDonaldovej, Sophie Kinsellovej alebo príhody Bridget Jonesovej. Má množstvo verných čitateliek po celom svete – od USA, Veľkej Británie až po Rusko, Poľsko a Indonéziu.
Počet strán: 372
Rozmer: 125×200 mm
ISBN:978-80-8111-167-9