Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Ian Kerner: Bábätko alebo manžel?

Pre lepší život > Rodičovstvo > Bábätko alebo manžel?
Ian Kerner: Bábätko alebo manžel?
Vypredané
Po príchode dieťatka sa partnerský život ocitá v krízovom období.
 
Titul Bábätko alebo manžel? predstavuje vo vzťahu záchranné koleso, ktoré prostredníctvom vedeckých výskumov, rozhovorov a osobných skúseností manželských párov privádza čerstvých rodičov späť k pocitom zamilovanosti a sexuálnej spontánnosti.
 
Autori s humorom a nadhľadom nazerajú do hláv mamičiek a oteckov, objasňujú ich postoje a konanie, aby čitateľom dokázali, že aj napriek malému cudzincovi v ich posteli v sebe dokážu nájsť odtienky toho, čo na sebe vždy milovali. Prečítajte si, ako sa vrátiť do štádia zaľúbenosti a vášne, tak aby ste boli šťastní všetci. Matka, otec a najmä bábätko!
„Kerner a Raykeilová ponúkajú praktické rady pre rodičov, ktorí žijú vo svete špinavých plienok, popôrodných kíl a majú málo alebo žiadny voľný čas.“
Seattle Post-Intelligencer

„Zábavná kniha plná tipov, veľmi osobná a občas trošku nemravná.“
Miami Herald

„Príručka pre znovuobnovenie sexuálneho života po narodení dieťaťa.“
Redbook Magazine

„Kerner píše z pohľadu muža, ktorý sa po pôrode cíti ako piate koleso na voze. Raykeilová zasa rozoberá vzrušenie novopečenej matky, ako aj úplné vyčerpanie, a už nehovoriac o pocite, že sa necíti vôbec sexi. Pragmatické a citlivé. Odporúčame pre všetky verejné knižnice.“
Library Journal Review
 
Počet strán: 240
Rozmer: 125 x 200 mm
ISBN:978-80-8111-153-2