Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Alexandra Potterová: Nezabudni na mňa

Beletria > Romány > Nezabudni na mňa
Alexandra Potterová: Nezabudni na mňa
zľava 30%
(ušetríte 3,57 €)
8,33 €
s DPH
ks
Tess zažila nečakaný rozchod. Veľmi rýchlo si uvedomí, že za stroskotanie vzťahu so Sebom je zodpovedná práve ona. Neustála sa obviňuje a ľutuje, až si nakoniec opitá počas silvestrovskej noci v kostýme sexi mačičky želá, aby Seba nikdy nestretla.
 
Ráno ju okrem hroznej opice zobudí veľmi divný pocit. Nový rok, nová šanca. Čo bude Tess robiť, keď zistí, že sa jej želanie splnilo?

Zrazu môže žiť prežiť svoj vzťah ešte raz, bez chýb a tak, aby sa skončil podľa jej očakávaní. Podarí sa Tess napraviť to, čo už raz spackala? Aké to bude prežívať znovu všetky okamihy zaľúbenosti s človekom, ktorého už dokonale pozná? Je vôbec život so Sebom to, čo v živote hľadá?
 
Prečítajte si krátky úryvok:
 
Ktorá z nás nesníva o priateľovi, ktorý by ju uniesol preč na celý víkend? Nie takto, ale ako úplné prekvapenie. Stáva sa to v romantických príbehoch alebo vo filmoch s Juliou Robertsovou, prípadne to môžeme zaradiť do kategórie nesplnených prianí. Nie však do bežného života. A celkom určite nie do toho môjho. Až doteraz.
Mňa, Tess Connelyovú, unesie niekto na minidovolenku! Je to také vzrušujúce! Koľkokrát som o tom čítala vo Fioniných obrázkových časopisoch: luxusné hotely, obrovské hotelové rezorty, vidiecke dúpätá, kúpeľné oázy... Vždy, keď listujem v podobných časopisoch, prichytím sa, že snívam s otvorenými očami; dlho vzdychám, keď sa túžobne dívam na celostranové fotografie, na ktorých
sú postele s nebesami, bazény v tvare ľadvinky, lákavé koktaily...
Viete si teda predstaviť, aké nádeje som vkladala do tohto výletu celou cestou na letisko: prosila som Seba, aby mi prezradil, kam ideme, no on sa len smial a nedal sa obmäkčiť. Kým sme dorazili na letisko Heathrow a zaparkovali na parkovisku na
krátkodobé parkovanie, bola som taká vzrušená, že som to takmer nevydržala. Ešte minútu a puknem od zvedavosti.
A potom ma konečne, konečne prestal napínať a prezradil mi, o čo ide.
„Tak, čo si o tom myslíš?“ pýta sa vzrušene a čaká, čo ja na to.
Chvíľu som ticho, snažím sa stráviť tú informáciu. „Snow - boarding?“ zopakujem. Znie to trochu ostrejšie, než som chcela.
„Vedel som, že budeš nadšená,“ povie oduševnene a na tvári sa mu zjaví žiarivý úsmev. „Pamätám sa, ako si na našom prvom rande spomínala, že by si sa to rada naučila.“
„Áno, pamätám si to,“ zmätene sa usmievam. Dočerta aj s tou mojou veľkou hubou. Predstavy o tom, ako sa k sebe túlime v nejakom luxusnom hoteli v Paríži, sa razom rozplynú.
„Ale na snowboardovanie som si nič nezabalila,“ utrúsim.
Počet strán: 384
Rozmer: 135 × 207 mm
ISBN:ISBN 978-80-8111-157-0