Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Dr. Pierre Dukan: Dukanova diéta 2014 s novými receptami

Pre zdravie > Životný štýl > Dukanova diéta 2014 s novými receptami
Dr. Pierre Dukan: Dukanova diéta 2014 s novými receptami
zľava 30%
(ušetríte 3,27 €)
7,63 €
s DPH
ks
Dukanovu diétu držala speváčka a herečka Jennifer Lopez, modelka Gisele Bundchen a pred svadbou s princom Williamom si ňou pomohla aj Kate Middleton. Táto špeciálna a najmä účinná diéta spustila pred rokmi vo svete doslova lavínu a teraz je tu vylepšená Dukanova diéta s novými receptami. 
 
Vychádza tretia kniha Pierra Dukana. Novinka ponúka úplné znenie Dukanovej metódy, aj úvodnú časť o fyzickej aktivite, ktorá podporí chudnutie. Kniha samozrejme obsahuje aj časť receptov, ktoré vám umožnia do nekonečna variovať vaše jedlá v priebehu diéty. Obohatením sú v tomto prípade najmä recepty vhodné pre vegetariánov, ktorí boli doteraz z diéty trochu vyčlenení.

Dukan je lekár, ktorý proti nadváhe bojuje už viac ako štyridsať rokov svojej kariéry. Úspech si zaslúžil diétou založenou na výživných bielkovinách, ktorá sa postupne stala globálnou metódou.

Kniha Dukanovej diéty sa obracia na tých, ktorí hľadajú spôsob, ako schudnúť a nevedia si vybrať z nespočetného a neprehľadného množstva diét.

Vďaka jednoduchému nastaveniu, jasným pravidlám, efektivite, rýchlosti účinku a trvácnosti výsledkov i využitiu bežne dostupných a pre človeka prirodzených sto potravín, ktoré môžete jesť ako len chcete.

 Diéta dr. Pierra Dukana spustila vo svete doslova lavínu a dlhé roky sa drží medzi top diétami. Stovky lekárov požiadali P.Dukana o súhlas využívať ju v praxi. Jej čaro je totiž v jednoduchom nastavení, v jasných pravidlách, efektivite, rýchlosti účinku a trvácnosti výsledkov. Využíva 100 potravín (+78 proteínov a 28 druhov zeleniny), ktoré sú bežne dostupné a pre človeka prirodzené – konzumovať ich môžete podľa ľubovôle. 
 
Prirodzene, v tomto zozname nenájdete rôzne sladké pečivo, chlieb, či žemle. Ako sa však zriecť chrumkavého chlebíka? Musíte ho jednoducho nahradiť potravinami, ktoré vás bez problémov nasýtia. A ak predsa len chcete mať „chlebový“ pocit, urobte si placku z ovsených otrúb.
 
Vo svete diét
- celkovo existuje 210 spôsobov diét
- 72 bolo medializovaných
- 15 diét má logická základ
- 7 diét stojí za pozornosť
- Dukanova diéta je však iba jedna
 
 
Počet strán: 256
Rozmer: 125 × 200 mm
ISBN:978-80-8111-117-4