Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Elizabeth M. Kollmar: Gumičkovanie s háčikom

Relax > Gumičkovanie s háčikom
Elizabeth M. Kollmar: Gumičkovanie s háčikom
zľava 30%
(ušetríte 1,47 €)
3,43 €
s DPH
ks
Bez krosienok je gumičkovanie zábavnejšie!
 
S našou knihou Gumičkovanie s háčikom zistíte, že krosienka nepotrebujete. Mladučká a geniálna autorka tejto knihy Elizabeth M. Kollmar spolu so svojimi technikami prináša úplne novú úroveň gumičkovania. Táto kniha vám ukáže ako si z gumičiek vytvoriť skvelé náramky a šperky – a to bez krosienok! Na ich vytvorenie potrebujete len obojstranný háčik. 
 
Elizabeth vám zrozumiteľne a názorne vysvetlí návody ku každému motívu. Návody sú dopĺňané schémami a skratkami, ktoré si ihneď osvojíte. Jej jednoduché metódy háčkovania vám umožnia spraviť si náramky také dlhé, ako potrebujete. Naučte sa ako rozšíriť možnosti gumičkovania pridávaním zaujímavých korálikov, ozdôb, či gombíkov. Gumičkovanie s háčikom prináša hodiny nekonečnej kreatívnej zábavy! 
 Vo vnútri nájdete: 
- návod ako vytvoriť náramky bez krosienok
- inovatívne techniky a skvelé nové motívy
- jasné ilustračné fotky & zrozumiteľné schémy
- 12 skvelých motívov s množstvami farebných variácií
- hodiny kreatívnej zábavy
 
Táto kniha využíva jedinečnú metódu gumičkovania, ale nebojte sa – je to veľmi ľahké! Práve tu sa dozviete všetko, čo musíte vedieť, aby ste to zvládli!
Inštrukcie a schémy vám ukážu ako vyrobiť rozličné motívy, ktoré môžete opakovať pri vytváraní rôznych náramkov a náhrdelníkov. Všetky motívy majú rovnakú štruktúru, aby ste ich bez problémov pochopili:
 
* Úroveň náročnosti
* Rozmery
* Zoznam materiálov: Čo budem potrebovať?
* Inštrukcie: Ako rozumieť skratkám
* Schémy
 
Počet strán: 48
Rozmer: 245x275
ISBN:978-80-8111-242-3