Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Colleen Dorsey: Gumičkovanie na krosienkach

Relax > Gumičkovanie na krosienkach
Colleen Dorsey: Gumičkovanie na krosienkach
zľava 30%
(ušetríte 1,77 €)
4,13 €
s DPH
ks
 Natiahnite hranice módy
Ste pripravení na najúžasnejšie a najzábavnejšie doplnky svojho života? Tak sa ponorte do našej knihy Gumičkovanie na krosienkach, jedinečného sprievodcu pri tvorení úžasných a originálnych vecí pre všetky cool deti! Len s pár jednoduchými nástrojmi a zrozumiteľnými návodmi si za chvíľku môžete vytvoriť pestrofarebné a super štýlové náramky, náhrdelníky, náušnice, opasky a iné doplnky.
 
Vo vnútri nájdete:
- šikovné finty, triky a inštrukcie krok za krokom
- jasné návody na gumičkovanie
- náramky, náhrdelníky, prstienky a ďalšie
- farebné variácie, ktoré pristanú každému
 
 Ste pripravení na najúžasnejšie a najzábavnejšie doplnky svojho života?
 
Tak sa ponorte do našej knihy Gumičkovanie na krosienkach, jedinečného sprievodcu pri tvorení úžasných a originálnych vecí pre všetky „cool“ deti! Len s pár jednoduchými nástrojmi a zrozumiteľnými návodmi si za pár minút vytvoríte pestrofarebné a super štýlové náramky, náhrdelníky, náušnice, opasky a iné doplnky. Zažiarte v ružovej s Hore-dolu náramkom (strana 26), ohúrte pri bazéne s Ozdobami na nohy (strana 44) a do nákupných centier noste nové Náramky - rybie chvosty (strana 20). Vyrobte si množstvo skvelých vecí! Potrebujete len háčik (stačí aj na háčkovanie), malé gumičky vašich obľúbených farieb, koncovky a krosienka (Raibow Loom™,  Cra-Z-Loom™ alebo FunLOOM™), aby ste to pospájali. Takže, na čo čakáte? Poďme gumičkovať!
 
Počet strán: 58
Rozmer: 245x275
ISBN:978-80-8111-241-6