Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Mark Hyman: 10-dňový detox

Pre zdravie > Životný štýl > 10-dňový detox
Mark Hyman: 10-dňový detox
zľava 50%
(ušetríte 7,45 €)
7,45 €
s DPH
ks
Chcete zmeniť svoj život za desať dní? 
 
Tak stavte na rýchly a účinný program, vďaka ktorému dosiahnete  okamžité a trvalé zníženie hmotnosti. 10-dňový detox vás zbaví chronických zdravotných problémov, ako sú astma, bolesti kĺbov, tráviace ťažkosti, autoimunitné choroby, bolesti hlavy, alergia, akné, ekzémy, dokonca i sexuálnej  dysfunkcie, a upraví aj diabetes 2. typu. 
Pointa je v tom, že príčinou všetkých týchto problémov je nerovnováha hladiny inzulínu, ktorú spôsobuje závislosť od cukru, sacharidov a priemyslovo spracovaných potravín. 
Odstráňte teda túto chemickú drogu zo svojho tela a podporte jeho prirodzenú schopnosť odbúravať tuky! 
 
Doktor Hyman prichádza s jednoduchou, ale osvedčenou detoxikačnou diétou, ktorá vášmu metabolizmu za 10 dní vráti rovnováhu, odbúra závislosť od nezdravých potravín, upraví hormóny a zbaví váš organizmus skrytých zápalov. 
 
Po New York Times bestsellere The Blood Sugar Solution prichádza doktor Hyman s revolučným chudnutím, ktorý prináša okamžité výsledky. 
 
Kľúčom k chudnutiu a udržaniu si váhy je nízka úroveň inzulínu. 10-dňový detox prináša návody ako si znížiť inzulín v tele a natrvalo schudnúť. Dr. Hyman vysvetľuje ako: aktivovať svoju prirodzenosť na pálenie tukov – najmä v oblasti brucha; znížiť zápaly; prekonať svoje „tučné“ gény; nakopnúť svoj tráviaci systém; získať kontrolu nad svojím apetítom; znížiť stres pri strácaní kíl. S praktickými radcami ako sú jedálničky, recepty a nákupné zoznamy, ale aj návody krok za krokom ako žiť zdravo, cvičiť, ako sa liečiť, dosiahne každý človek vytúžené a zdravé telo. 10-dňový detox založený na krvnom cukre je najrýchlejší spôsob ako schudnúť, predchádzať ochoreniam a cítiť sa najlepšie ako to ide. 
 
"Vytvoril som program, vďaka ktorému budete môcť vôbec najrýchlejším spôsobom zhodiť až 5 kilogramov a od základu znovu naštartovať celý svoj systém, a to len za krátkych desať dní. Vďaka správnej kombinácii účinných potravín a postupov zastavíme hormón zodpovedný za ukladanie tuku, stopneme zápal prispievajúci k naberaniu hmotnosti a stimulujeme detoxikačné dráhy. Používanie tipov a postupov s dlhodobým účinkom, ktoré boli zostavené s cieľom maximalizovať úspech, spôsobí, že kilogramy pôjdu dole jednoducho a rýchlo, a už sa nevrátia."
Počet strán: 400
Rozmer: 125x200
ISBN:978-80-8111-235-5