Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Annette Bopp, Thomas Breitkreuz: Znižovanie krvného tlaku

Pre zdravie > Zdravotné tituly Gräfe und Unzer > Znižovanie krvného tlaku
Annette Bopp, Thomas Breitkreuz: Znižovanie krvného tlaku
zľava 30%
(ušetríte 3,27 €)
7,63 €
s DPH
ks
Využite prístupy holistickej medicíny k zníženiu krvného tlaku.
Klasické liečby hypertenzie často zlyhávajú – a to práve preto, že lekári neberú do úvahy všetky okolnosti pacientovho stavu. Ide to však aj inak! Čitateľ sa najprv dozvie, z čoho vysoký tlak má. Môže ísť o hypertenziu zo stresu, z tráviacich problémov alebo z „chaosu“. Nasleduje praktická časť knihy, ktorá ponúka riešenia priamo na pacientov problém.
 
Kniha Znižovanie krvného tlaku je o zdravom životnom štýle, ktorý zahŕňa aj pohyb, výživu, starostlivosť o telo aj dušu. Príbehy úspechov rôznych pacientov povzbudia čitateľov, aby aj oni dokázali zmeniť svoj život a znížiť svoj vysoký krvný tlak!
 Vzdorujte individuálnym príčinám vášho vysokého tlaku pomocou vlastného programu na mieru. Čitateľ sa najprv podľa podrobného testu zaradí do jedného z troch typov ľudí – stresového, brušného alebo chaotického. Na ich základe potom dostane návod na liečbu problémov s krvným tlakom ako na tácke. 
V knihe Znižovanie krvného tlaku nájdete  
 
Test, vďaka ktorému zistíte, k akému z troch typov hypertonikov patríte
Vedecky podložený program overený v praxi so spôsobom života, pohybom, stravovaním, starostlivosťou o telo i dušu, zodpovedajúci vášmu typu.  
Správy o skúsenostiach pacientov, ktorí sa úspešne podrobili liečbe podľa koncepcie troch typov
Zostavu konvenčných a antropozofických liečiv v súlade s konštitúciou jednotlivých typov
 
Počet strán: 128
Rozmer: 165×200
ISBN:978-80-8111-267-6