Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

James Altucher, Claudia Azula Altucher: Nebojte sa povedať NIE

Pre lepší život > Motivácia > Nebojte sa povedať NIE
James Altucher, Claudia Azula Altucher: Nebojte sa povedať NIE
zľava 30%
(ušetríte 2,97 €)
6,93 €
s DPH
ks
Vytvorte priestor pre „Áno“ pomocou moci veľkého „Nie“
Koľkokrát ste počuli samých seba povedať áno na nesprávne veci – vyčerpávajúce žiadosti, zlé vzťahy, časovo náročné záväzky? Koľkokrát ste si želali, aby ste mohli nadobudnúť moc vziať to späť? Tento svieži, praktický návod vám pomôže získať nazad túto moc a odhaľuje, ako môže správne použité „Nie“ nielen ušetriť váš čas a zbaviť vás problémov, ale môže zachrániť aj váš život. 
 
Na pozadí svojich vlastných príbehov a spätnej väzby od svojich čitateľov a študentov, James Altucher a Claudia Azula Altucher jasne ukazujú, že máte právo povedať nie všetkému, čo vám ubližuje. Štandardom, ktoré vám už nestačia. Ľuďom, ktorí vás oberajú o vašu kreativitu a vyjadrenie. Presvedčeniam, ktoré vášmu skutočnému ja nesedia.
 
Ak to spravíte, budete schopní slobodne povedať životu skutočne mocné „Áno“ – to Áno, čo otvára dvere príležitostiam, naplneniu a láske.
 
 Povedať slovo nie je neuveriteľne bolestivé a statočné.
Koľkokrát ste museli povedať nie, s tým, že to spôsobilo iba bolesť, zúfalstvo, hádky a úzkosť?
Veď už hodiny, dni a mesiace predtým ako poviete nie, sú naplnené úzkosťou: „Mám?“, „Môžem?“, „Čo sa stane?“
Ale vy máte právo povedať nie. V skutočnosti máte celú listinu práv. Tieto práva sú už vaše. Táto kniha vám len pomôže plne si ich uvedomiť. 
...
Máte právo na zdravé vzťahy a pravú lásku
Vy sa rozhodnete, komu povedať Nie. Máte právo vybrať si ľudí, bez ohľadu na to, čo vám predpisuje spoločnosť. Rozhodnete, kto vo vašom živote z vás vysáva energiu a potom sa od toho očistíte, aby ste mohli vzlietnuť. To však neznamená, že sa stanete pustovníkom; znamená to, že si vyberiete svoju rodinu, priateľov, kolegov, skupinu, svoj život. 

Máte právo využiť svoje danosti a vpustiť naplnenie do svojho života
Máte právo povedať Nie čomukoľvek, čo stojí v ceste vašej kreatívnej sile a bráni jej, aby vás priviedla k naplnenému životu. Ste jedinečne potrební pre tento svet, ale iba vtedy, ak poviete nie prekážkam.
Vy máte poslanie. Iba vy môžete priniesť dar, ktorý máte. Zaslúžite si naplnenie, bohatstvo a ocenenie svojej práce.
 
Počet strán: 184
Rozmer: 125x200
ISBN:978-80-8111-264-5