Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Concetta Bertoldi: Aké je to v nebi?

Pre dušu > Ezoterika > Aké je to v nebi?
Concetta Bertoldi: Aké je to v nebi?
zľava 50%
(ušetríte 4,95 €)
4,95 €
s DPH
ks
 Concetta Bertoldi je už od svojho detstva schopná komunikovať s „druhou stranou“.
 
V knihe Aké je to v nebi?, úplne prvej publikácii svojho druhu, odhaľuje pravdu o osudoch a šťastí našich zosnulých.
Bertoldi píše otvorene a úprimne s milým humorom. Ponúka odpovede na otázky, či už tie samozrejmé alebo trochu čudné. Ako bonus sa v knihe s čitateľmi podelí o svoje vlastné zážitky s nezvyčajným darom, ktorý dostala.
Čitateľom sa otvorene spovedá zo svojho života, venuje sa manželstvu aj pracovným skúsenostiam – všetko približuje s ohľadom na svoje poslanie pomáhať druhým. 
 Som veľmi otvorený človek, ale čo sa týka rozprávania s mŕtvymi, o tom som dosť dlho mlčala. Teraz som s tým už zmierená. Dalo by sa povedať, že som do toho dorástla. Ale keď som bola mladšia, nechcela som, aby o tejto mojej vlastnosti hocikto vedel.
Verejne to nerobím až tak dlho – iba posledných desať rokov. Chcelo to veľa podpory (ešte sa k tomu neskôr dostanem) – ale teraz, keď si uvedomujem, aké je to dôležité, som oveľa otvorenejšia, čo sa týka rozprávania o tejto schopnosti, ako aj o veciach, ktoré som sa prostredníctvom nej naučila. 
 
Hneď, ako som sa rozhodla zverejniť svoj nezvyčajný talent, začali prichádzať otázky.
Dostávala som vážne otázky, hlúpe otázky, smutné otázky, uštipačné otázky. Odpovedala som na nich pravdivo, trpezlivo... a opakovane.
Táto kniha je snahou zodpovedať všetky otázky, ktoré som počas rokov dostala, a najmä zodpovedať tú jednu otázku, ktorú mi kládli najčastejšie, a tou je: „Kedy napíšete knihu?“
 
Počet strán: 280
Rozmer: 125x200
ISBN:978-80-8111-261-4