Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Sussana Bingemerová: Superpotraviny

Sussana Bingemerová: Superpotraviny
zľava 30%
(ušetríte 3,27 €)
7,63 €
s DPH
ks
Nezáleží na tom, akú stravu preferujete, či sa stravujete bez obmedzení, inklinujete k  vegánstvu alebo vitariánstvu – superpotraviny sú tu pre všetkých. Obsahujú vysokú koncentráciu živín a prebíjajú lieky.
 
Vďaka super potravinám si posilníte imunitu, získate energiu, vďaka ktorým ľahšie schudnete a spomalíte proces starnutia buniek. 
 
V knihe sa zoznámite s 25 superpotravinami, s ich účinkom, pôvodom a praktickým využitím v kuchyni, v podobe jednoduchých receptov. 
 
Siahnite po superpotravinách a zlepšite si zdravie prirodzenou cestou podľa potrieb vášho tela. 
 
 Všetci poznáme açai, chia či goji. Boom okolo malých zázračných potravín sa nedá prehliadnuť. O to prekvapivejšie ale je zistenie, že medzi superpotraviny – rastlinné produkty, ktoré obsahujú množstvo živín, vitamínov, minerálnych látok, bielkovín, mastných kyselín, a ktoré majú veľmi pozitívny účinok na ľudské zdravie – patrí napríklad i kakao, škorica, vlašský orech, zázvor či včelie produkty. Superpotraviny teda používame i dennodenne, bez toho, aby sme o tom vedeli.
 
V knihe Superpotraviny nájdete všetko dôležité o zdravých živinách v superpotravinách a ich účinkoch; 25 podrobných portrétov jednotlivých superpotravín s praktickými a chutnými vegánskymi receptami, ktoré spestria vaše všedné dni. Okrem toho v tejto knihe nájdete aj rozhovory s odborníkmi na dané témy. 
 
Sussana Bingemerová je potravinárska novinárka a expertka na zdravé stravovanie.
 
„Nech je strava tvojím liekom a liek tvojou stravou..“ 
Hippokrates, najvýznamnejší lekár staroveku
 
Počet strán: 128
Rozmer: 165x200
ISBN:978-80-8111-318-5