Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Elizabeth Gilbertová: Jedz, modli sa a miluj

Pre lepší život > Motivácia > Jedz, modli sa a miluj
Elizabeth Gilbertová: Jedz, modli sa a miluj
zľava 40%
(ušetríte 4,36 €)
6,54 €
s DPH
ks
Strhujúci životný príbeh ženy, ktorá sa rozhodla zistiť, čo v živote vlastne chce. Pomohla jej v tom rok trvajúca cesta, ktorá mala tri zastávky.
Taliansko, v ktorom sa naučila vychutnávať si život.
Indiu, v ktorej spoznala umenie zbožnosti.
Indonézsky ostrov Bali, na ktorom vychutnávanie a zbožnosť prepojila. Tam zároveň našla i niečo, čo si dlho odriekala – lásku. 
 
Jedz, modli sa a miluj sú úchvatne napísané memoáre, ktoré zaujali ako čitateľov, tak i kritikov. Elizabeth Gilbert sa v nich zveruje s ťažkým rozhodnutím, ktoré spravila, keď opustila svoju definíciu amerického sna – manželstvo, veľký dom, úspešnú kariéru – a vydala sa na cestu, aby zistila, kto vlastne je. 
 
Tento pútavý a zábavný príbeh autorka rozpráva svojím jedinečným štýlom, v ktorom sa miesi nadšenie, humor a túžba po poznaní. Autorka je spisovateľka, cestovateľka a žena, ktorá chce milovať svoj život. 
 
Krátko po tridsiatke mala Elizabeth Gilbert všetko, po čom túži každá moderná Američanka – manžela, dom, kariéru, ale namiesto šťastia a spokojnosti cítila úzkosť a panickú hrôzu. Táto skvelá strhujúca kniha je príbehom o tom, ako opustila definíciu úspešného života, aj o tom, čím ten život nahradila. Po rozvode a depresiách sa autorka rozhodla preskúmať tri stránky svojho charakteru spoznaním troch odlišných kultúr: v Taliansku hľadala pôžitok, v Indii zbožnosť a na indonézskom ostrove Bali rovnováhu medzi svetskými radosťami a božskou transcendenciou. 
 
Elizabeth Gilbert premenila smútok z rozvodu a túžbu po poznaní na pôvabné, inteligentné a mimoriadne vtipné rozprávanie, ktoré neustále priťahuje množstvo čitateľov. 
Jedz, modli sa a miluj sú úchvatne napísané memoáre, ktoré zaujali ako čitateľov, tak i kritikov. Elizabeth Gilbert sa v nich zveruje s ťažkým rozhodnutím, ktoré spravila, keď opustila svoju definíciu amerického sna a vydala sa na cestu, aby zistila, kto vlastne je. 
 
Tento pútavý a zábavný príbeh autorka rozpráva svojím jedinečným štýlom, v ktorom sa miesi nadšenie, humor a túžba po poznaní. Autorka je spisovateľka, cestovateľka a žena, ktorá chce milovať svoj život. 
 
Počet strán: 312
Rozmer: 145x227
ISBN:978-80-8111-320-8