Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Kurt Tepperwein: Choroby vyčítané z tváre

Pre zdravie > Životný štýl > Choroby vyčítané z tváre
Kurt Tepperwein: Choroby vyčítané z tváre
Vypredané
Chcete sa dozvedieť, ako ste na tom zdravotne vy, vaši príbuzní a iní ľudia vo vašom okolí? Pomôže vám pri tom len skúsený a nezaujatý pohľad. Pokojne si ho môžete osvojiť!
 
V knihe Choroby vyčítané z tváre sú popísané a vyobrazené typické znaky na očiach, pokožke, rukách, perách, ušiach, zuboch či na jazyku. Podľa nich spoznáte, v akom stave sa nachádzajú vaše vnútorné orgány, poprípade, čo im chýba.
 
Vycvičené oko už „podľa špičky nosa“ spozná, ako je na tom zdravotne ten-ktorý jedinec.
 
Po krátkom ohliadnutí sa do minulosti za existenciou a vznikom fyziognómie ochorení, nám autor v hlavnej časti knihy predkladá množstvo diagnóz ochorení, ktoré nám pri pohľade na tvár a telesnú konštrukciu, kožu a vlasy, ruky a rukopis, ale aj na mimiku, gestá a chôdzu, môžu poskytnúť prvé a dôležité upozornenie týkajúce sa kontroly vlastného zdravia.
Vonkajšia podoba nášho tela je výsledkom nášho duchovno-duševného stavu. Všetko, čo sme v živote prežili, sa nám odráža na tvári. Práve tu sa prejavuje čulý duch, jasné myslenie, vibrácie a celkové ladenie našej mysle. Tvár teda nie je len verným obrazom duše, ale aj vývesným štítom nášho zdravotného stavu. Albert Camus povedal: „Po tridsiatom roku života má každý človek takú tvár, akú si zaslúži“. Bezpochyby sa to vzťahuje aj na početné patofyziognomické znaky, ktoré odrážajú naše telesné slabosti a ochorenia.

Kurt Tepperwein zhromaždil relevantné psychofyziognomické znalosti a predkladá nám zrozumiteľnú a praktickú príručku, ktorá umožňuje vizuálne rozpoznávanie zdravotných problémov, takpovediac na prvý pohľad.
 
Autor Kurt Tepperwein je známy ako liečiteľ a terapeut. Od roku 1997 pôsobí ako docent na Medzinárodnej akadémii duchovných vied a vedie pracovnú skupinu s názvom Mentálny tréning. Jeho tréningové metódy už pomohli mnohým špičkovým športovcom a úspešným manažérom k úspechu a stabilným výkonom.
Počet strán: 208
Rozmer: 125x200
ISBN:978-80-8111-060-3