Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Alexandra Potterová: Daj si pozor na želania

Beletria > Romány > Daj si pozor na želania
Alexandra Potterová: Daj si pozor na želania
zľava 30%
(ušetríte 3,27 €)
7,63 €
s DPH
ks
„Želám si, aby bolo v metre voľné miesto... Aby som nezjedla celé vrecko cukríkov... Zhodila tých niekoľko tvrdohlavých kíl... Stretla muža, ktorý bude rád upratovať."
 
Samostatná Londýnčanka Heather si ustavične čosi želá a nemyslí pritom na veľké veci – ako svetový mier alebo rande s Bradom Pittom. Vyrovnáva sa s neverou bývalého priateľa, po ktorom jej zostali len trpké spomienky a hypotéka na byt. Keď si kúpi od cigánky vres pre šťastie, zlé dni sa pominú a jej život sa zázračne zmení...

„Želám si, aby bolo v metre voľné miesto... Aby som nezjedla celé vrecko cukríkov... Zhodila tých niekoľko tvrdohlavých kíl... Stretla muža, ktorý bude rád upratovať."

 

Samostatná Londýnčanka Heather si ustavične čosi želá a nemyslí pritom na veľké veci – ako svetový mier alebo rande s Bradom Pittom. Vyrovnáva sa s neverou bývalého priateľa, po ktorom jej zostali len trpké spomienky a hypotéka na byt. Keď si kúpi od cigánky vres pre šťastie, zlé dni sa pominú a jej život sa zázračne zmení.

Začne chodiť s príťažlivým susedom, prenajme izbu sympatickému Američanovi a môže splácať hypotéku, dokonca aj jej kariéra fotografky odrazu naberie na obrátkach. Heather je zaskočená tým, čo sa deje. Plnil jej priania skutočne vres, alebo to bola len zhoda náhod a okolností? A sú tie splnené priania požehnaním alebo prekliatím? Keď do života jej blízkych zasiahne vážna choroba, rozhodne sa zabudnúť na vres a ujasniť si, čo je v živote najdôležitejšie.

Vtipný romantický príbeh je napísaný s nadhľadom a humorom.

Počet strán: 352
Rozmer: 125 x 200 mm
ISBN:978-80-8111-110-5
laurat
08.09.2012 | 22:17:54
V kníhkupectve ma medzi množstvom kníh upútala práve táto - má veľmi dobrú obálku a ešte lepší obsah. Odporúčam, prečíte ju rýchlejšie ako rýchlo :)
RITA
03.09.2012 | 15:04:32
Vtipná a pohodová knižka. Za víkend prečítaná :)Teším sa na ďalšieknihy od tejto autorky PS: Super obálka!!!
Lucia
24.08.2012 | 09:27:27
Knihu som čítala v originál verzii a veľmi sa mi páčila, už čítam aj slovenský preklad a je to super! A kniha vyzerá ešte lepšie ako pôvodná :-)