Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Jill Smoklerová: Spoveď šialenej matky

Pre lepší život > Rodičovstvo > Spoveď šialenej matky
Jill Smoklerová: Spoveď šialenej matky
zľava 30%
(ušetríte 2,67 €)
6,23 €
s DPH
ks

Neskutočne úprimné a často až smiešne príbehy zo života mamičiek, ktoré prežívajú každý deň. Kapitoly pokrývajú všetky témy bežného života od manželov, cez deti až po každodenné problémy v rodine.

Či už ste mama, otec, babička, dedko, teta, strýko, učiteľ alebo krstný otec, pri čítaní Spovede šialenej matky budete súhlasne prikyvovať a smiať sa.

Kniha vychádza 11.septembra 2012

Autorka Jill Smoklerová roky písala blog o rodičovstve, ktorý dostal mnohé ocenenia. Twitter ju zaradil ako číslo päť na zozname "top 50 mamičiek Twitteru " a je odporúčanou osobnosťou siete Twitter.
Jill sa k otázkam rodičovstva vyjadrovala v mnohých novinách a časopisoch, vrátane The New York Times, CNN, Redbook a Ms. Magazine. Autorka píše týždenné stĺpčeky – The Countdown with Scary Mommy na CafeMom. Jej stránka www.scarymommy.com má v priemere viac ako 750 000 prezretí za mesiac.

 „Vyzujte si topánky na vysokom opätku a postavte sa tvárou v tvár realite – ešte ste nemali krutejšieho šéfa ako vlastné dieťa. Podarené, smiešne, urážlivé, pravdivé – túto knihu si nezabudnite pribaliť do svojej tašky s plienkami!“ - Lauren Weisbergerová, autorka bestselleru Diabol nosí Pradu

„Šialená matka sa odváži hovoriť veci, ktoré si myslí väčšina matiek, ale len máloktorá z nich má odvahu sa priznať. "- ABC News

„Veselá, brutálna kniha plná úprimnosti ohľadom rodičovstva.“ - komik Michael Ian Black

„Jill ponúka perfektný protiliek na príliš seriózne návody na výchovu v rôznych sprievodcoch.“- Cynthia Copelandová, autorka of The Diaper Diaries and Really Important Stuff My Kids Have Taught Me

Počet strán: 176
Rozmer: 125x200 cm
ISBN:978-80-8111-121-1
Lucia
14.09.2012 | 21:19:46
Dobre som sa zabavila, komentáre mamičiek v knihe sú naozaj trefné. Keď budem potrebovať zlepšiť náladu,siahnem po nej zase :-)
RITA
14.09.2012 | 16:12:03
úspešne dočítané:) fak výborná knižočka plná vtipných a hlavne pravdivých slov. Odporúčam všetkým a ako sa píša na záložke ku knižke (ktorá ma mimochodom potešila) budete súhlasne prikyvovať a smiať sa :)))