Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Will Clower: Francúzi nedržia diétu

Pre zdravie > Životný štýl > Francúzi nedržia diétu
Will Clower: Francúzi nedržia diétu
zľava 60%
(ušetríte 8,34 €)
5,56 €
s DPH
ks
"Ako je možné, že Francúzi jedia lepšie a sú štíhlejší ako Američania? Táto kniha je najkompletnejšia a najpresvedčivejšia odpoveď, akú som kedy dostal."  
Peter Mayle, autor bestsellerov Rok v Provence či Dobrý ročník.
 
Vychutnávajte si jedlo, neobmedzujte sa a schudnite. Tipy doktora Willa Clowera sú vedecky dokázané a navyše si znížite aj cholesterol.

Kniha, vďaka ktorej konečne zhodíte otravné kilá a urobíte niečo zdravé pre svoje telo.
 

 
10 jednoduchých krokov na ceste ku štíhlej línii

Zakázané jedlá, vitajte späť!
Kvalitné potraviny ako maslo, syr, chlieb a čokoláda sú zdravými jedlami, ktoré držia hlad v šachu a nemali by ste sa im vyhýbať.

Strávte viac času jedením!

Pokrmy si nielen viac vychutnáte, ale zároveň schudnete! Pokojne si môžete dopriať aj dupľu.

Nenávidíte cvičenie?
Už viac nemusíte cvičiť, aby ste schudli. Relaxácia vám pomôže pri tom, aby ste už nikdy viac nemali problém s nadváhou.
Je  vedecky dokázané, že program Dr. Clowera redukuje hmotnosť a znižuje cholesterol. Ukáže vám, ako žiť život na francúzsky spôsob a ako zostať štíhli a zdraví a pritom jesť jedlá, ktoré milujete.

Dr. Will Clower je tvorcom programu Cesta k zdravému chudnutiu a autorom publikácie Klam zvaný tuk. Zistil, že kvalitné prírodné potraviny sme v našej bežnej strave  vo veľkej miere nahradili rôznymi  polotovarmi. Tie sú  plné konzervačných látok a prísad, populárne označované ako nízkotučné a nízkosacharidové zdravé potraviny, ktoré však ľudské telo nedokáže dobre spracovať, a to spôsobuje priberanie na váhe.

Francúzi sú bez námahy štíhli a zdraví, pretože jedia výdatné bohaté jedlá a ich prístup k životu je pokojný a neuponáhľaný – prečo by sme nemohli robiť to isté? Dr. Will Clower nám predkladá zrozumiteľný program pozostávajúci z desiatich jednoduchých krokov vrátane receptov na vynikajúce jedlá, aby sa francúzsky životný štýl stal súčasťou našej každodennej rutiny.
 
Kniha vychádza 9.októbra 2012

 
Počet strán: 424
Rozmer: 120x205 mm
ISBN:978-80-8111-097-9