Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Marty Klein: Sexuálna inteligencia

Pre lepší život > Sexuálna inteligencia
Marty Klein: Sexuálna inteligencia
Vypredané
Čo od sexu naozaj chceme a ako to dosiahneme?!
 
Sex nie je iba aktivita – je to predstava.
Naše predstavy o sexe sú také spletité, že si nimi komplikujeme aj samotnú  činnosť. 

"Rád  by  som  vaše  predstavy  a  sexuálnu  aktivitu zjednodušil. Moja vyše tridsaťročná prax manželského poradcu a sexuálneho terapeuta ukazuje, že zjednodušenie sex uľahčuje a robí ho radostnejším, v mnohých prípadoch aj častejším," tvrdí odbotník Marty Klein.
 
Povedzme si pravdu o sexe a odhaľme zložky sexuálnej inteligencie.  Využite to, čo je vo vás a zažite sex, v ktorom nemožno zlyhať!
„Marty Klein je Steve Jobs sexuálnych rád," povedal Ian Kerner, Ph.D. autor She Comes First.

Dr. Klein v Sexuálnej inteligencii ukazuje, ako prestať so sebapozorovaním počas sexu, ako skoncovať s našimi pochybnosťami o výkone a sexuálnej normálnosti. „Nepomáham ľuďom, aby počas sexu lepšie „fungovali“,“  vraví.Učím ľudí, ako sa uvoľniť a užívať si sex s telom, aké majú, s partnerom, ktorého majú a v situácii, v akej sa nachádzajú. Výsledkom je to, čo chceme všetci: sebarealizácia a vzrušujúci sex v každej etape nášho života."
 
V tejto knihe sa zoznámite s vyše tridsiatimi pacientmi dr. Kleina. Sú to sympatickí ľudia (dobre, poväčšine), ale dostali sa do ťažkostí so sexom. Zhoršili si to umáraním sa nad jeho normálnosťou, nad jeho utajovaním,  nad   romantikou,   mladosťou,  nad   perfekcionizmom, nad  ženskosťou a  zúfalou snahou, aby nezlyhali.
 
Mnohí odmietajú ideu, aby investovali námahu do konštituovania dospelého sexu, a tak sa jednoducho uchyľujú k pubertálnemu  sexu  –  k  milostným  pletkám,  romantickým  románom, táraniu na internete, nemennej pornografii, slabej túžbe.
Lenže  nastala  chvíľa,  aby  sme  dospeli  a  nanovo  sa  naučili,  ako prežívať svoju sexualitu. Je čas na sexuálnu inteligenciu. Čo to je?
 
Prečítajte si knihu Sexuálna inteligencia a zistite, čo naozaj od sexu chcete a ako to dosiahnuť!


 
Počet strán: 216 strán
Rozmer: 145x210 mm
ISBN:978-80-8111-111-2