Kategórie
Pre dušuPre zdraviePre lepší životBeletriaRelax

Rady a novinky na e-mail.

Chcete dostávať zadarmo užitočné rady a zaujímavé citáty na svoj e-mail? A tiež informácie o knižných novinkách, zľavách a extra akciách? Prihláste sa, nestojí to nič a získate veľa!

Suzanne Rissová: Pracujúca mama

Pre lepší život > Rodičovstvo > Pracujúca mama
Suzanne Rissová: Pracujúca mama
Vypredané
Prečítajte si túto knihu plnú návodov a zlepšovákov, ako si zachovať zdravý rozum doma aj v práci od expertov z časopisu Working Mother/Pracujúca mama.

Kniha ponúka pracujúcim matkám množstvo tipov a nápadov v rôznych oblastiach rodinného a pracovného života – od chvíle, keď sa vám na tehotenskom teste objavia dve čiarky až po okamih, keď si treba pohovoriť s pubertiakom o sexe a pritom zostať profesionálna a výkonná vo svojom povolaní, nech už robíte čokoľvek.

Autorky v tomto návode na prežitie pre mamičky poskytujú neoceniteľné tipy, ako zvládnuť starostlivosť o deti, domácnosť, prácu a vlastné záľuby. Poradí tiež, kde hľadať pomoc, keď dôjde k najhoršiemu.
Pracujúca mama je praktická a pritom vtipná i pútavá knižka. Ocení ju každá žena, ktorá má občas pocit, že nevie, kam má skôr skočiť.
Povedali o knihe:

"Každá matka robí asi tisíc vecí naraz. Nájdite si čas a urobte ešte jednu vec. Prečítajte si tento veselý, milý a empatický návod. Ako pracujúcemu rodičovi vám pomôže určiť si priority."

Aline Broshová Mc Kennová, scenáristka filmu Diabol nosí Pradu

„Tento návod bude prínosom pre každú pracujúcu matku, ktorá niekedy mala pocit, že ak má všetko zvládnuť, musí sa minimálne rozdvojiť. Návod ponúka rady ako zladiť prácu a rodinu do (hektickej) harmónie.“
Jane Leevesová, herečka, seriály Hot in Cleveland a Frasier

„Vďaka tomuto jedinečnému návodu sa zbavíte pocitu viny. Mám dojem, akoby tieto kreatívne rady pochádzali od mojej najlepšej priateľky, ktorá je akoby náhodou tiež jedinečnou pracujúcou matkou.“
Busy Phillipsová, herečka, Mesto žien, Ako ukradnúť nevestu

„Trikrát hurá pre Pracujúcu mamu! Prvýkrát za jej rozumný prístup, druhýkrát za jej dôslednosť a tretíkrát za zmysel pre humor. Tento návod by mal byť povinným čítaním pre pracujúce matky, ktoré sa snažia vychovať nezávislé, rozumné deti v tomto bláznivom a rýchlom svete.“
Lian Dolanová, Oprah.com expertka na rodičovstvo, zakladateľka blogu The Chaos Chronicles

„Kniha je plná praktických rád. Po jej prečítaní budete vedieť, ako si máte určiť priority, zorganizovať život a urobiť dôležité rozhodnutia. Táto kniha vám ukáže, ako byť najlepšou matkou s deťmi na ihrisku a zároveň úspešnou zamestnankyňou."
Joy Bauerová MS, RD, expertka na výživu v Today show a autorka bestsellerov

„Úžasný zdroj informácií pre pracujúce matky, ktoré presne tak ako ja uvítajú realistické a praktické rady v otázkach detí a kariéry.“
Kristi Yamaguchi, krasokorčuliarka a autorka
 
Počet strán: 144 strán
Rozmer: 156x210
ISBN:978-80-8111-160-0