www.noxi.sk


Mark Hyman

Katalógové číslo: ISBN:978-80-8111-235-5 Kategórie:

Chcete zmeniť svoj život za desať dní?

Tak stavte na rýchly a účinný program, vďaka ktorému dosiahnete  okamžité a trvalé zníženie hmotnosti. 10-dňový detox vás zbaví chronických zdravotných problémov, ako sú astma, bolesti kĺbov, tráviace ťažkosti, autoimunitné choroby, bolesti hlavy, alergia, akné, ekzémy, dokonca i sexuálnej  dysfunkcie, a upraví aj diabetes 2. typu.

Pointa je v tom, že príčinou všetkých týchto problémov je nerovnováha hladiny inzulínu, ktorú spôsobuje závislosť od cukru, sacharidov a priemyslovo spracovaných potravín.

Odstráňte teda túto chemickú drogu zo svojho tela a podporte jeho prirodzenú schopnosť odbúravať tuky!

Doktor Hyman prichádza s jednoduchou, ale osvedčenou detoxikačnou diétou, ktorá vášmu metabolizmu za 10 dní vráti rovnováhu, odbúra závislosť od nezdravých potravín, upraví hormóny a zbaví váš organizmus skrytých zápalov.

Kľúčom k chudnutiu a udržaniu si váhy je nízka úroveň inzulínu. 10-dňový detox prináša návody ako si znížiť inzulín v tele a natrvalo schudnúť. Dr. Hyman vysvetľuje ako: aktivovať svoju prirodzenosť na pálenie tukov – najmä v oblasti brucha; znížiť zápaly; prekonať svoje „tučné“ gény; nakopnúť svoj tráviaci systém; získať kontrolu nad svojím apetítom; znížiť stres pri strácaní kíl. S praktickými radcami ako sú jedálničky, recepty a nákupné zoznamy, ale aj návody krok za krokom ako žiť zdravo, cvičiť, ako sa liečiť, dosiahne každý človek vytúžené a zdravé telo. 10-dňový detox založený na krvnom cukre je najrýchlejší spôsob ako schudnúť, predchádzať ochoreniam a cítiť sa najlepšie ako to ide.

„Vytvoril som program, vďaka ktorému budete môcť vôbec najrýchlejším spôsobom zhodiť až 5 kilogramov a od základu znovu naštartovať celý svoj systém, a to len za krátkych desať dní. Vďaka správnej kombinácii účinných potravín a postupov zastavíme hormón zodpovedný za ukladanie tuku, stopneme zápal prispievajúci k naberaniu hmotnosti a stimulujeme detoxikačné dráhy. Používanie tipov a postupov s dlhodobým účinkom, ktoré boli zostavené s cieľom maximalizovať úspech, spôsobí, že kilogramy pôjdu dole jednoducho a rýchlo, a už sa nevrátia.“

 

ISBN 978-80-8111-235-5

Rozmer: 125×200

Počet strán: 400