www.noxi.sk


Jedz, modli sa a miluj

Cena:10.90  8.72 

Elizabeth Gilbertová

Nie je na sklade

Katalógové číslo: ISBN:978-80-8111-320-8 Kategórie:

Strhujúci životný príbeh ženy, ktorá sa rozhodla zistiť, čo v živote vlastne chce. Pomohla jej v tom rok trvajúca cesta, ktorá mala tri zastávky.
Taliansko, v ktorom sa naučila vychutnávať si život.
Indiu, v ktorej spoznala umenie zbožnosti.
Indonézsky ostrov Bali, na ktorom vychutnávanie a zbožnosť prepojila. Tam zároveň našla i niečo, čo si dlho odriekala – lásku.

Jedz, modli sa a miluj sú úchvatne napísané memoáre, ktoré zaujali ako čitateľov, tak i kritikov. Elizabeth Gilbert sa v nich zveruje s ťažkým rozhodnutím, ktoré spravila, keď opustila svoju definíciu amerického sna – manželstvo, veľký dom, úspešnú kariéru – a vydala sa na cestu, aby zistila, kto vlastne je.

Tento pútavý a zábavný príbeh autorka rozpráva svojím jedinečným štýlom, v ktorom sa miesi nadšenie, humor a túžba po poznaní. Autorka je spisovateľka, cestovateľka a žena, ktorá chce milovať svoj život.

 

Krátko po tridsiatke mala Elizabeth Gilbert všetko, po čom túži každá moderná Američanka – manžela, dom, kariéru, ale namiesto šťastia a spokojnosti cítila úzkosť a panickú hrôzu. Táto skvelá strhujúca kniha je príbehom o tom, ako opustila definíciu úspešného života, aj o tom, čím ten život nahradila. Po rozvode a depresiách sa autorka rozhodla preskúmať tri stránky svojho charakteru spoznaním troch odlišných kultúr: v Taliansku hľadala pôžitok, v Indii zbožnosť a na indonézskom ostrove Bali rovnováhu medzi svetskými radosťami a božskou transcendenciou.

Elizabeth Gilbert premenila smútok z rozvodu a túžbu po poznaní na pôvabné, inteligentné a mimoriadne vtipné rozprávanie, ktoré neustále priťahuje množstvo čitateľov.

Jedz, modli sa a miluj sú úchvatne napísané memoáre, ktoré zaujali ako čitateľov, tak i kritikov. Elizabeth Gilbert sa v nich zveruje s ťažkým rozhodnutím, ktoré spravila, keď opustila svoju definíciu amerického sna a vydala sa na cestu, aby zistila, kto vlastne je.

Tento pútavý a zábavný príbeh autorka rozpráva svojím jedinečným štýlom, v ktorom sa miesi nadšenie, humor a túžba po poznaní. Autorka je spisovateľka, cestovateľka a žena, ktorá chce milovať svoj život.

 

ISBN 978-80-8111-320-8

Rozmer: 145×227

Počet strán: 312