www.noxi.sk


Ľúbim svojho partnera, ale …

Andrew G. Marshall

Katalógové číslo: ISBN:978-80-8111-233-1 Kategórie:

Čo robiť, keď sa z partnerstva začne vytrácať vášeň a láska akoby už vyhasínala? Znamená to, že vzťah neodvratne speje k zániku? Alebo je možné, že sa človek do toho istého partnera zaľúbi znova?

Na takéto otázky odpovedá Andrew G. Marshall v rámci partnerského poradenstva už 25 rokov. Svoje skúsenosti sa rozhodol zaznamenať aj knižne a ponúknuť ich jednak ľuďom, ktorých vzťah sa ocitol v kríze, jednak iným terapeutom. Chcel, aby si ľudia uvedomili, že partnerská kríza ešte nemusí znamenať definitívny koniec.

Autor analyzuje dynamiku partnerského vzťahu a vysvetľuje, akými etapami vývoja prechádza láska medzi partnermi, prečo z nej časom vyprchá vzrušenie, zmyselnosť, túžba a vášeň a ako a prečo vzniká pocit odcudzenia.

Z knihy cítiť autorovu hlbokú znalosť problematiky vzťahov a ľudskej psychiky. Návrhy jeho riešení sú konkrétne, svieže a inšpirujúce, jeho terapeutický optimizmus je nákazlivý. Šance, že si ho osvojíte a svojmu vzťahu vrátite jeho pôvodné kvality, sú vysoké.

 

 

O knihe:

Anglický terapeut prichádza s sedembodovým plánom, ktorý čitateľom hlbšie vysvetlí jednotlivé fázy vzťahov, i to ako sa dá ich láska zachrániť.

Ako sa znovu zaľúbiť?

S touto otázkou sa Andrew G. Marshall, uznávaný terapeut a odborník na vzťahy, stretával takmer pri všetkých svojich klientoch. Páry, ktoré hľadali pomoc, opisovali svoj problém slovami Ľúbim svojho partnera, ale už nie som zaľúbený. Keď si všimol, aký je tento problém rozšírený, začal sa ním hlbšie zaoberať. Prečo sa vzťahy menia na akési partnerstvá bez vášne? A prečo potom krachujú aj tie partnerstvá?

Z výsledkov svojho skúmania Marshall zostavil tento jedinečný program. Tým, že sledoval, ako páry komunikujú, ako sa hádajú, ako si prejavujú lásku a ako si delia zodpovednosť, dospel k siedmym krokom, ktoré zachránia váš vzťah. S pomocou tejto knihy sa naučíte, ako lepšie porozumieť svojmu partnerovi, ako si upraviť hranice vo vzťahu a ako znovuobjaviť stratené čaro.

Kniha Ľúbim svojho partnera, ale… prichádza na pomoc všetkým, ktorí chcú žiť v plnohodnotných a fungujúcich vzťahoch. Návod, ktorý ponúka jej autor, je jednoduchý, ale efektívny. Nezabudnite, že koniec pobláznenia neznamená aj koniec vzťahu!

 

Podrobnosti:

Počet strán: 296

Rozmer: 125×200

ISBN:978-80-8111-233-1