www.noxi.sk


 

NOXI – vydavateľstvo kníh pre zdravý životný štýl a chvíle pohody

 

KNIHY PRE KAŽDÝ PRÍPAD

Vydavateľstvo NOXI sa od svojho vzniku v roku 2004 zaoberá vydávaním kvalitnej populárno-náučnej literatúry a beletrie zahraničných aj domácich autorov. Pôsobí na českom a slovenskom trhu.

Edičný program vydavateľstva reaguje na aktuálne trendy, ale ponúka aj čitateľsky dlhodobo zaujímavé témy v týchto oblastiach:

 

Ezoterika a spiritualita. Knihy o duchovne dlhodobo oslovujú čitateľov, ktorí sa zaujímajú o svet za hranicami bežného vnímania. NOXI ponúka širokú škálu titulov pre záujemcov o východné náboženstvá, kresťanstvo, ale aj knihy o ezoterických učeniach. Nevyhýba sa pritom ani kontroverzným témam.

Zdravie a životný štýl. Knihy o zdraví boli od začiatku pilierom vydavateľstva NOXI. Aj v súčasnosti ponúka tituly, vďaka ktorým si čitatelia nájdu cestu k zdravšiemu životu – či už cestou prípravy zdravých pokrmov, alebo vďaka programom na udržanie zdravého životného štýlu.

Self-help a motivácia. Vydavateľstvo NOXI sa venuje aj čoraz populárnejším knihám v oblasti motivácie v pracovnom aj súkromnom živote. Ponúkame knihy, ktoré priamo povzbudzujú k lepšej produktivite, plnohodnotnému životu, ale aj životné príbehy, ktoré neraz oslovujú viac ako poučky odborníkov. Nechýbajú tu ani poradcovia pre rodičov.

Romány a knihy pre deti. V neposlednom rade sa NOXI venuje aj vydávaniu románov, či už historických, alebo súčasných. Taktiež vydáva knihy pre najmenších čitateľov.

NOXI, s. r. o.

Miletičova 23
821 09 Bratislava

IČO: 31 398 766
DIČ: 2020306365
IČ DPH: SK2020306365

Spoločnosť zapísaná v Obch. reg. OS BA I., vložka č. 9259/B

Riaditeľka vydavateľstva:

Kristína Králová
e-mail: kralova (zavináč) noxi.sk

 

 

 

Redaktorka

Nora Remiarová
e-mail: remiarova (zavináč) noxi.sk

Kontakt do vydavateľstva:

tel: +421 902 560 500