www.noxi.sk


Sussana Bingemerová

Katalógové číslo: ISBN:978-80-8111-318-5 Kategórie:

 „Nech je strava tvojím liekom a liek tvojou stravou..“ Hippokrates, najvýznamnejší lekár staroveku.

Nezáleží na tom, akú stravu preferujete, či sa stravujete bez obmedzení, inklinujete k  vegánstvu alebo vitariánstvu – superpotraviny sú tu pre všetkých. Obsahujú vysokú koncentráciu živín a prebíjajú lieky.

 Vďaka super potravinám si posilníte imunitu, získate energiu, vďaka ktorým ľahšie schudnete a spomalíte proces starnutia buniek.

 V knihe sa zoznámite s 25 superpotravinami, s ich účinkom, pôvodom a praktickým využitím v kuchyni, v podobe jednoduchých receptov.

 Siahnite po superpotravinách a zlepšite si zdravie prirodzenou cestou podľa potrieb vášho tela.

Všetci poznáme açai, chia či goji. Boom okolo malých zázračných potravín sa nedá prehliadnuť. O to prekvapivejšie ale je zistenie, že medzi superpotraviny – rastlinné produkty, ktoré obsahujú množstvo živín, vitamínov, minerálnych látok, bielkovín, mastných kyselín, a ktoré majú veľmi pozitívny účinok na ľudské zdravie – patrí napríklad i kakao, škorica, vlašský orech, zázvor či včelie produkty. Superpotraviny teda používame i dennodenne, bez toho, aby sme o tom vedeli.

 V knihe Superpotraviny nájdete všetko dôležité o zdravých živinách v superpotravinách a ich účinkoch; 25 podrobných portrétov jednotlivých superpotravín s praktickými a chutnými vegánskymi receptami, ktoré spestria vaše všedné dni. Okrem toho v tejto knihe nájdete aj rozhovory s odborníkmi na dané témy.

 Sussana Bingemerová je potravinárska novinárka a expertka na zdravé stravovanie.

 

ISBN 978-80-8111-318-5

Rozmer: 165×200

Počet strán: 128