www.noxi.sk


Znižovanie krvného tlaku

Annette Bopp, Thomas Breitkreuz

Katalógové číslo: ISBN:978-80-8111-267-6 Kategórie:

Využite prístupy holistickej medicíny k zníženiu krvného tlaku.

Klasické liečby hypertenzie často zlyhávajú – a to práve preto, že lekári neberú do úvahy všetky okolnosti pacientovho stavu. Ide to však aj inak! Čitateľ sa najprv dozvie, z čoho vysoký tlak má. Môže ísť o hypertenziu zo stresu, z tráviacich problémov alebo z „chaosu“. Nasleduje praktická časť knihy, ktorá ponúka riešenia priamo na pacientov problém.

Kniha Znižovanie krvného tlaku je o zdravom životnom štýle, ktorý zahŕňa aj pohyb, výživu, starostlivosť o telo aj dušu. Príbehy úspechov rôznych pacientov povzbudia čitateľov, aby aj oni dokázali zmeniť svoj život a znížiť svoj vysoký krvný tlak!

Vzdorujte individuálnym príčinám vášho vysokého tlaku pomocou vlastného programu na mieru. Čitateľ sa najprv podľa podrobného testu zaradí do jedného z troch typov ľudí – stresového, brušného alebo chaotického. Na ich základe potom dostane návod na liečbu problémov s krvným tlakom ako na tácke.

V knihe Znižovanie krvného tlaku nájdete test, vďaka ktorému zistíte, k akému z troch typov hypertonikov patríte

  • Vedecky podložený program overený v praxi so spôsobom života, pohybom, stravovaním, starostlivosťou o telo i dušu, zodpovedajúci vášmu typu.
  • Správy o skúsenostiach pacientov, ktorí sa úspešne podrobili liečbe podľa koncepcie troch typov
  • Zostavu konvenčných a antropozofických liečiv v súlade s konštitúciou jednotlivých typov

 

ISBN 978-80-8111-267-6

Rozmer: 165×200

Počet strán: 128